News

Life is Awesome

25. července 2012 v 17:17 | Dan
Po tom, čím jsem prošel minulý týden, myslel jsem že už mě nic nepřekvapí. Dlouhý večery sledování mraky sem a tam, únavné cestování do místní hospody, následně zevlování nad alkoholem, kouření tabáky a debatování o politice. Nepotěšil nás ani počasí, pršelo téměř každý večer a a počasí bylo opravdu zlo. Co mě drželo ale nad vodou, byla izolované klidné prostředí narozdíl od města, skvělý výběr hudby v mp3, malování a nekonečný večery v lihu :-)

ohniště

socha

dřevky

Pokud můžu Vám něco doporučit, pak mě v poslední době chytlo skupina Kean, Beach House či The National

- Beach House - Zebra -

Kdo jsem a co jsem

9. dubna 2012 v 21:59 | murthags
Je velikonoční večer a částečně jsem dokončil základního vzhledu bloguu. Dostáváme se k otázce,kdo jsem a co jsem. Jsem snílek, který vždycky snil o tom, že jednoho dne bude slavný a svět bude točit jenom o mě. Jsem naivný kluk, který si myslel, že jednoho dne bude moct dělat co chce, prodávat svoje "umělecká" díla za bůh_ví_co, budu točit filmy po světě a dělat pro velké korporační firmy. A když si beru v úvahu, že svět je krutější než jsem myslel, tak budu ten, kdo si rád kreslí a maluje, tvoří nevšední věci, poslouchá kvalitní hudby, dívá se na filmy a rád si uvaří všelijaké dobroty.

A o čem tenhle blog bude, to snad dozvíte časem. Pro brzké době sem budu postupně dávat věci, který jsem již dělal dříve.

Přeji hezký zbytek dne !


Star Wars
ilustrace by Eelus
 
 

Reklama