Life is Strange

29. prosince 2015 v 1:22 | Dan |  News
71 hodin do nového roku. Poslouchám Edith Piaf a popíjím do půl prázdná flaška 12ti leté whisky. Přišel jsem na to, že když pijete whisky s černým čajem, tak po 6 panáku se vystřižlivíte a ráno je bez kocoviny. Aby aby byl titulek zajímavější, přiložím zde ještě můj nejnovější výtvor v práci - infografika o Star Warsu v Regionálním Deníku. Původní verze byla hlavní ilustrace 3D model Millenium Falcon, bohužel nějaká paní v redakci se stěžovala, že z toho nepozná star wars, takže Darth Vader vyhrál (ženský no..).Co je ještě nového. O vánoc jsem koupil první epizodu Life is Strange. Po dohrání toho díla jsem nemohl skoro uvěřit, že po dlouhých letech na mě zase spadla ta herní mánie. A dalších 12eur je pryč a po dvou dnech jsem dohrál čtyři zbytek díly. Lepší adventurku jsem ještě nehrál. Hra je založena na příběhu jedné holce, co umí cestovat časem a změnit svoje rozhodnutí aby zachránil své město a kamarádce Choe. Zní to banálně, ale bude to nejlepší hra, co jsem hrál za posledních pět let (a nepřeháním to).

Zdroj: Steam

Dále jsem před měsícem dokončil videoprojekce pro Apple Muzeum. Ano, v Čechách se otevírá první Apple Muzeum a podílel jsem na prezentaci iPhonu. Jedná se o dvou minutové video prezentace (kombinace 3D animace a motion graphics o iPhonu). Video již brzy zvěřejním. Pokud jste fanoušek Applu a IT tak se tam určitě běžte se podívat. Sice jsem rád, že jsem na to mohl podílet, ale stále mi to ještě nezaplatili, takže tak.. :D hold rizika povolání jsou všude stejné.

Sehnal jsem pár nových desek, mám LPčka Sinatru, Davida Bowieho a dostal jsem Pulp Fictiona, ještě mi ale toho chybí..

Už balím svoje věci, zítra odcestuji do neznáma, ale vrátím se brzy (večer). Letos byl dobrý rok, ne až tak jak bych chtěl, ale splnilo se mi všechny přání, co mi stojí za to. Pokud se v příštím roce zůstanu stále zde na Blog.cz, nejspíš budu muset předělat web, v minulosti jsem hodně věnoval malbě a kresbě, ale rád bych psal i o jiných věcech, multimédie, videomappingu, CGI, grafice a tak.

Letos jsem se hodně změnil. Mimochodem jak poznáte, že se člověk změní? Podle hudbě!

Závěrem bych Vám jen popřál hodně zdraví do nového roku. Posílám filmové a hudební tipy, pro lepší zítřka.

Filmy:
Walter Mitty
Me, Earl and dying girl
The Party

Divná písnička: The Cure - Maybe someday

Smutná písnička - Brian Eno "Big Ship"

Veselá písnička: HAIM - Falling
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paralelnisvet paralelnisvet | E-mail | Web | 31. prosince 2015 v 16:31 | Reagovat

Hodně náhod do nových dní, Dane, ať se všechno třpytí jen jak si zasloužíš.

2 avant-garde avant-garde | E-mail | 3. ledna 2016 v 11:32 | Reagovat

[1]: tobě též doro :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.