Viditelnej pes

3. prosince 2014 v 21:26 | Dan |  Design&Architecture

Pět let na akademickém půdě je dlouhá doba. Jiní lidé by řekli, že za tu dobu mohli věnovat užitečnějším věcem než studování vystudované materiály. Poslední měsíc jsem úspěšně udělal poslední státnice. Čeká na mě ještě diplomka a pak už navždy opouštím studentské prostředí. Ale že bych v poslední době se cítil jako studentem, tak to už ne.

Pomalu už ani nevím co sem napsat. Přemyšlím o tom, že blog.cz možná opouštím a přejdu si na vlastní doménu. To, co potřebuji, je spíš webová prezentace než obyčejné tlachání o ničem... Možná jste si také všimli, že jsem přestal malovat a pravidelně postovat svoje návrhy. Věc se má tak, že už na tom nemám čas a věci, co dělám v práci, se nesmí zveřejnit.

Pár věci jste si možná mohli všimnout. Poslední době jsem dělal hodně televizních spotu. Na Primě, ČT nebo na Barrandově můžete vidět celkem tři spoty "Česko zpívá koledy", co jsem dělal já. Jeden je sponzorský, druhý je předplatný na regionální deníky a třetí už ani nevím :D

A pokud jste dočetli až sem, mám pro vás dvě "krásné" grafiky. Dělal jsem to v metru když jsem jezdil z Depa do Dejvicích. Jen nemám pochopení pro ty lidi, co mi furt očumují na monitoru. Copak jsem tady jedinej workoholik co pracuje i v MHD? Jinak ten pes je retardovaný. Původní záměr projektu bylo návrh bezpečný svítící prvek pro psa, který jsou agresivní na ulice a mají upozornit řidiče aut apod. Navíc když se ztratí z dohledu, tak s tímto reflexním náhubkem se najde hned. Je to takový pitomost.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tril Tril | 4. prosince 2014 v 23:52 | Reagovat

To je výborný! :D Moc gratuluju ke státnicím a s tou reklamou je to úžasnej úspěch!

2 Joina Joina | Web | 5. února 2015 v 9:59 | Reagovat

Tohle už jsem někde viděla, vypadá to opravdu dobře. A taky gratuluji ke státnicím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.